Biz Kimiz?

1997 yılında Fethi Şimşek tarafından kurulmuş olan ve İstanbul Şirinevler’ de mütevazi, idealist ve yenilikçi bir yabancı dil kursu olarak eğitim faaliyetlerine başlayan “English Time Dil Okulları”, bugün tüm Türkiye’ de 50’ yi aşkın şubesi, 1.000.000’ un üzerinde mezun ve 50.000 aktif öğrencisiyle ülkemizin en köklü ve saygın eğitim kurumları arasında yerini almıştır.

1M+

Mezun

50K

Aktif Öğrenci

50+

Şube

25+

Tecrübe
...

English Time, Türkiye`nin ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören ve çeşitli alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek ödüller alan tek Türk Dil Okulu olma özelliğine sahiptir. English Time kuruluşundan bu yana ülkemizin her yaştan insanının yabancı dil öğrenim gereksinimlerine alanında eğitimli ve deneyimli uzman öğretim kadrosuyla akılcı, bilimsel ve yenilikçi çözümler sunmayı hedef edinmiş, yabancı dil öğretiminde en etkin yöntem, materyal ve teknolojileri öğrenci ve öğretmenlerinin kullanımına sunmuştur.

English Time Online (ETOPYA), “öğrencisine en çok değer veren kurum” ilke ve sorumluluğumuz doğrultusunda, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisine alan Covid-19 salgını karşısında öğrencilerimizin eğitimlerini “uzaktan öğretim” modeliyle güvenli bir şekilde sürdürebilmelerinin yanısıra, gelişmiş eğitim teknolojilerinden yararlanmaları amacıyla oluşturduğumuz bir yan kuruluşumuzdur.

“English Time Online” ile hep daha ileriye !

Hangi yaşta ve düzeyde olursanız olun, English Time ile tanışmak, uzman öğretim kadromuz eşliğinde etkin ve eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmek veya İngilizce bilgi ve kullanım becerinizi daha ileri bir düzeye taşımak için siz de vakit keybetmeden English Time Online platformunda yerinizi alın.