Kişisel Bi̇lgi̇leri̇n Toplanması Korunması ve Kullanılması

Kişisel Bi̇lgi̇leri̇n Toplanması Korunması ve Kullanılmasıası

ETOPYA sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Ancak ETOPYA Dil Eğitim Sistemi'ni ücretsiz denemek isteyenlerden Ad - Soyad, Telefon, E-Posta adresi ve hizmeti satın almak isteyenlerden aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

-Ad - Soyad

-Adres Telefon

-E-posta adresi

-TC Kimlik Numarası

ETOPYA uygulaması ile yapılan derslerde kamera ve mikrofon izni istenmektedir. Verilecek olan bu izinler ile kullanıcı cihazlarından herhangi bir veri elde edilmemekte olup, yalnızca ders esnasında kullanılacaktır.

Kullanıcılara, satın aldıkları kurslar için fatura kesileceği ve vereceği kişisel bilgilerin doğruluğu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir.Kullanıcılardan istenen kişisel bilgiler, adli makamlar tarafından istenmediği sürece üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz.

bulunamadı.

ETOPYA maillerine iletilen istek ve sorular sadece bu mail hesaplarında tutulmaktadır.

Sistem Güvenliği

etopya.englishtime.com sayfası üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri İyzico sayfası üzerinden yapılmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, İyzico güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası İyzico’nun 128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır.

Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi

Siteden hizmet alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemezsiniz. Siteden hizmet alırken girdiğiniz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyi taahhüt etmiş olursunuz.